Pitbull Nedir ? Pitbull Amasya arena İst/Pendik arenası

Temel Özellikleri

Son derece cesur (çok eski savaş köpeklerinin torunudur.) ve çok canlı bir köpektir. Düşmanıyla öldüresiye savaşır. Ancak, asgari bir eğitimle yabancıların niyetini anlayabilecek kadar yetenekli, sakin, iyi huylu ve itaatkar bir köpek haline gelebilir.

Neler Yapar?
Mülk bekçisi olarak çok iyi sonuç vermiştir. İnsana eşlik eden köpek olarak da çok değerlidir. Savunma, muhafız köpek, bekçi ve koruma köpeği olarak da iyidir.

Kökeni
Bu savaşçı köpek 19. Yüzyıl’da İngiltere’nin Staffordshire bölgesinde Bulldog ve çeşitli terrierlerin çiftleştirilmesiyle elde edildi. Amerika Birleşik Devletleri’ne getirilen bu cins burada daha güçlü hale gelmesini sağlayan Amerikalı yetiştiriciler tarafından, bazılarının görüşüne göre mükemmelleştirildi.

Amerikan Köpek Klubü (AKC) tarafından Amerikan Staffordshire Terrier, İngiliz Köpek Klubü (KC) tarafından Amerikan Pitbull Terrier olarak isimlendirilmiştir.

BU KÖPEKLER KORUMA İÇİN BEKÇİLİK İÇİN YETİMİŞDİR AMA GÜNÜMÜZ İNSANLARI BU HAYVANLARI KAVGA ETTİRMEKTE VE ÜSLERİNDEN PARA KAZANMAKTADIR MAALESEF BUNLAR ENGELLENEMİYOR.

 shar pei pitbullamerikan pitbull terrierpitbull köpek dövüşleripitbull bull terrier
pitbull boston terriergreat dane pitbullpitbull köpek resimleripitbul resimleri

pitbull dövüşü köpek dövüşleri

PiTBULL Resimleri PiTBULL Videoları PiTBULL ...kangal video kangal resim kangal dovusu kangal ilçe
sivas kangali satilik kangal kangal kavga kangal festivaliSaygılarımla : Özcan TorunYorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !